Posty: 221

Skąd: Osiek

PostWysłany: Czw 16:02, 08 Lis 2007    Temat postu: Zryw Sypniewo - Orzeł Osiek

Juniorzy graja o 11.oo a seniorzy o 13.30
Ostatni mecz rundy jesiennej wiec trzeba dac z siebie wszystko i trzeba przelamac zla passe. Seniorzy z Sypniewa maja 1 punkt przewagi, jesli seniorzy wygraja to beda miec 2 miejsce ( jesli tarnovka przegra to 1 miejsce). Juniorzy rowniez musa wygrac, wtedy zajma 1 miejsce w tabeli. Te dwie wygrane zmobilizuja zawodnikow do b. dobrego przepracowania zimy i byc moze seniorzy jak i juniorzy zajma 1 miejsce na koniec rundy wiosennej (i awans do okregowki)

PostWysłany: Sob 17:54, 10 Lis 2007    Temat postu:

Po tej pogodzie jaka nas spotkała w Sypniewie można powiedzieć, że wreszcie koniec Smile

Juniorzy:
Zagraliśmy dobry mecz. W I połowie było ciężko. Od utraty bramki uratowała nas poprzeczka. Swoje szanse też mieliśmy, ale zmarnowane. W II połowie przeciwnik grał w 10. Prowadziliśmy gre i wygraliśmy mecz.
Ciesze się, że udanie zakończyliśmy rundę jesienną Very Happy
Bohaterem meczu był dla mnie Dziara. Bezbłędnie zagrał w obronie, a na dodatek strzelił piękną bramkę.

Seniorzy:
Jakoś nie mogą sie przełamać. Początek meczu był dobry, ale gdy stracili bramkę coś się zacieło. Swoje sytuacje tez mieli, które mogli wykorzystać.
Juniorek
Junior
Junior

Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 142

PostWysłany: Sob 18:35, 10 Lis 2007    Temat postu:

MAMY LIDERA JUNIORZY MAMY LIDERA Exclamation i jest ok. Mecz dobry w naszym wykonaniu. Mieliśmy sporo szczęścia ale szczęście sprzyja lepszym:P wygraliśmy najważniejszy mecz w tej rundzie i jest super...

Seniorzy Gra jak zawsze ok ładnie czasami garająale tylko czasami i mają pecha bo nie potrafią sobie stworzyć sytuacji bramkowych a jak mają to nie wykorzystują niesety i przez to przegrywają...

Mamy lidera Juniorki!
spinacz

Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 976

PostWysłany: Sob 19:18, 10 Lis 2007    Temat postu:

Juniorzy, gratuluję. Bardzo dobry mecz w Waszym wykonaniu. Lider jesieni w pełni zasłużony! Dla mnie bohaterem był dziś Artur w stylowych dresikach:)
samsug
Oldboy
Oldboy

Dołączył: 27 Sie 2005
Posty: 460

PostWysłany: Sob 20:11, 10 Lis 2007    Temat postu:

Na samym początku chciałbym podziękować wszystkim juniorom, a także ludziom związanym z naszą drużyną za grę, postawę w minionej rundzie i wiarę w to, iż pewna grupa ludzi o określonych celach jest w stanie doprowadzić do ich urzeczywistnienia. Szczególne podziękowania dla trenera za jego wytrwałość i cierpliwość wobec nas. Okazaliśmy się najlepszą drużyną jesieni. W jedenastu spotkaniach odnieśliśmy osiem zwycięstw, dwukrotnie dzieliliśmy się punktami z przeciwnikiem oraz raz schodziliśmy z boiska pokonani.
Według mnie dzisiejszy mecz był bardzo ciekawy i nieprzypadkowo drużyny, które w nim rywalizowały zajmowały dwa pierwsze miejsca w tabeli. Od samego początku spotkanie było interesujące i naprawdę mogło się podobać. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej sferze boiska. Jednak w pewnym momencie niepotrzebnie zrobiło się nerwowo pod naszą bramką. Najgroźniejsze okazały się stałe fragmenty gry, po których gospodarze tworzyli sobie najdogodniejsze sytuacje. Od utraty gola ratowała nas poprzeczka a także dwukrotnie świetne interwencje Artura, który w końcu mógł pokazać swoje umiejętności. Warto zaznaczyć, że do tego momentu optyczną przewagę posiadaliśmy my. Po tym kilkuminutowym „oblężeniu” ponownie przejęliśmy inicjatywę. Wypracowaliśmy sobie kilka ciekawych sytuacji podbramkowych np. strzał głową Gawrona. W końcówce pierwszej odsłony Artur znów podkreślił swoją klasę wygrywając pojedynek „jeden na jeden” z ich najlepszym strzelcem. Wydaje mi się, iż był to kluczowy moment tego meczu.
Po przerwie gospodarze w wyniku błędów personalnych zostali zmuszeni do kontynuowania gry w „10”. Już pierwsza nasza akcja w drugiej połowie mogła przynieść nam prowadzenie, jednak nie udało się. Przeciwnik bronił się ofiarnie i dość długo, jednak nawet gdyby gospodarze grali w „12” nie byliby w stanie powstrzymać rozpędzającej się coraz bardziej osieckiej lokomotywy;). Po strzale Patryka Królaka, który dał nam prowadzenie wiedziałem, że już nikt i nic nie odbierze nam zwycięstwa :d. Mimo ich rozpaczliwych prób ich ataki rozbijały się o naszą linię obrony. Nie zawiedli również zmiennicy, którzy ożywili naszą grę. Pod koniec meczu piękną bramką popisał się Krzysiu Kossak, który w ten sposób podsumował swoją dobrą grę w minionej rundzie. Wink
Co do seniorów… Szkoda porażki, bo na pewno nie byliście gorsi od przeciwnika. Do stanu 3-0 to Wy prowadziliście grę, jednak w piłce chodzi o strzelanie bramek a nie ładną grę. Moim zdaniem wiosną nie będzie na Was mocnych.
Teraz nie pozostaje nam nic innego jak solidnie przepracować zimowy okres przygotowawczy i na wiosnę siać zamęt i strach w szeregach drużyn przeciwnych. Piszę zarówno o juniorach jak i seniorach.
BERCIK
Trampkarz
Trampkarz

Dołączył: 04 Wrz 2005
Posty: 96

PostWysłany: Sob 22:10, 10 Lis 2007    Temat postu:

Gratulacje dla Juniorów ~~> LIDER!!!Smile bardzo ładny ostatni mecz Laughing pozdro
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum kibiców TSK Orzeł Osiek Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)